Manicure

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to najnowszy trend w kosmetyce paznokci, skierowany do kobiet ceniących naturalność . Jest to alternatywa dla osób, które nie są zdecydowane na przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową. Zabieg ten pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci nawet do trzech tygodni. Usługa jest bezpieczna dla płytki, a paznokcie zyskują naturalny wygląd. Podczas manicure hybrydowego wykorzystuje się produkty łączące w sobie właściwości lakieru do paznokci i światłoutwardzanego żelu. Podczas zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa., która nie odpryskuje jak zwykły lakier, jest trwała i odporna na urazy. Preparaty stosowane do manicure hybrydowego zapewniają piękny kolor i wysoki połysk, nie odpryskują i nie pozostawiają smug.

 

Manicure japoński

P.Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Połysk utrzymuje się do 14 dni, po tym okresie zaleca się ponowne wykonanie tego zabiegu.

 

Przedłużanie paznokci

to zabieg polegający na wydłużeniu naturalnej płytki paznokciowej za pomocą żelu/akrylu nakładając do na specjalny szablon. Jest to idealne rozwiązanie dla Pań prowadzących intensywny tryb życia, którym często brakuje czasu na codzienny manicure. Jest to również ratunek dla osób obgryzających paznokcie lub dla tych, których naturalne paznokcie są za słabe oraz dla tych, które pragną mieć piękne i zadbane dłonie.

 

Modelowanie paznokci naturalnych

polega na nałożeniu na płytkę żelu/akrulu, które wzmocnią naszą płytkę i pozwolą zachować jej naturalny wygląd.

 

Manicure biologiczny

zabieg polega na delikatnym podpiłowaniu paznokci, usunięciu skórek specjalnym preparatem do skórek oraz odepchnięciu ich patyczkiem z drzewa pomarańczowego.

 

Manicure frezarkowy

Jest to zabiegu kładący nacisk na pielęgnację paznokci, usunięcie zrogowaciałych części skórek za pomocą specjalnego preparatu oraz frezu kamiennego. Unikamy wycinania skórek, chyba że klientka zażyczy sobie inaczej lub jest to w danym przypadku konieczne. Na koniec aplikowana jest oliwka do skórek oraz kremu do rąk. Po zabiegu może być nałożona odżywka do paznokci, bądź kolorowy lakier według życzenia klientki.