MAKIJAŻ PERMANENTNY

NATURALNY MAKIJAŻ PERMANENTNY! NAJNOWSZE METODY TYLKO U NAS!

Zależy Ci na trwalszych metodach podkreślenia swojej urody niż codzienny makijaż czy henna? Chciałabyś, aby brwi miały zawsze idealny kształt i były wyraziste, usta pełniejsze i widoczniejsze, a oko podkreślone było delikatną kreską, która w sposób naturalny optycznie zagęści linie rzęs? Dzięki najnowszym technikom pigmentacji makijaż permanentny może być bardzo naturalny!

Oddaj się w ręce specjalistki, certyfikowanej linergistki oraz szkoleniowca microbladingu Barbary Drabczyk, współpracującej ze Szwedo Group, a także z Krakowską Akademią Kosmetyczną i ciesz się swoim pięknem! Specjalizujemy się w kilku technikach pigmentacji brwi, dzięki którym nadajemy brwiom nowy wygląd, ustom poprawiamy kontur i barwę, a oczy podkreślamy kreskami.

Makijaż permanentny jest to makijaż, który towarzyszyć Ci będzie przez kilka lat, także ważny jest dobór metody i pigmentu, dopasowany do skóry i urody.

MICROBLADING – to ręczna metoda pigmentacji brwi, za pomocą tzw. piórka, dzięki której możemy odtworzyć włoski, dając najbardziej naturalny efekt. Pigmentowane włoski świetnie współgrają z tymi naturalnymi. Metoda ta pozwala na całkowitą rekonstrukcję łuków brwiowych, poprawę defektów, uzupełnienie brakujących włosków, nawet u mężczyzn! Jest to jednak najmniej trwała z metod makijażu permanentnego brwi, dlatego klientki muszą być gotowe na częstsze wykonywanie korekt. Makijaż ten średnio utrzymuje się około 1-2 lat.

BRWI OMBRE, BRWI PUDROWE – brwi w tej metodzie wykonuje się urządzeniem, dając efekt cienia. Brwi ombre charakteryzują się jaśniejszymi przodkami i górną linią brwi, gdzie pozostała część jest mocniej podkreślona. W efekcie brwi mimo, że wykonane są cieniem, są delikatne i subtelne. Brwi pudrowe tworzone są tzw. pixelami, dzięki którym, granica brwi jest rozpudrowana i stopniowo zanikająca. Obecna technika pigmentacji brwi urządzeniem zdecydowanie różni się od tej sprzed kilku lat. Uzyskujemy tu głębię koloru, tworząc wyraźniejszy i mocniejszy obraz brwi, ale efekt nie jest przerysowany, jest zbliżony do świeżej henny na skórze.

BRWI METODĄ ŁĄCZONĄ, HYBRYDOWĄ to jak sama nazwa mówi połączenie metody microblading i cienia. Dorysowujemy włoski tam, gdzie ich natura poskąpiła i nanosimy delikatny puder. Dzięki zastosowaniu lekkiego pixelowania i pudrowania, uzyskujemy naturalne wtopienie się włosków w cień.

MAKIJAŻ UST za zadanie ma przede wszystkim podkreślić idealnie kontur ust, a także nadać im pięknej barwy. Wykonujemy w zależności od upragnionego efektu różne style wypełnienia takie, jak: OMBRE LIPS, SHINE LIPS, AQUAREL LIPS. MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – kreska górna i dolna. Górną kreskę w lini rzęs powinna mieć każda kobieta! Daje efekt zagęszczenia rzęs, podkreślenia oczu. Dla osób lubiących mocniejszy efekt proponujemy kreskę dekoracyjną, rozcieniowaną.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO to dla nas priorytet, dlatego pracujemy na produktach renomowanych firm. Pigmenty, na których pracujemy posiadają wszelkie wymagane certyfikaty jakości UE. Makijaż permanentny jest trwały od 2 do nawet 5 lat. Zależy to od czynników takich jak wiek, typ skóry, styl życia – np. częsta ekspozycja słoneczna, a także pielęgnacja po zabiegowa. Na trwałość makijażu wpływa również układ odpornościowy, który może potraktować pigment jako alergen i go pochłonąć. Dlatego po minimum miesiącu wykonywana jest korekta, dla dopieszczenia efektu.  Pigmentacja jest prawie bezbolesna i tak łagodna, że praktycznie brak jest podrażnień po zabiegu. W kilka dni po zabiegu naskórek równomiernie się złuszcza. Kształt brwi, czy ust wyrysowujemy indywidualnie, po wcześniejszych pomiarach proporcji twarzy i po wysłuchaniu oczekiwań klientki, klienta. Indywidualnie dobieramy również barwnik, który dopasowujemy do typu urody i karnacji skóry. Przy metodzie microblading na końcu wybieramy rodzaj piórka, które swoim rozmiarem wpasuje się idealnie w grubość naturalnych włosów. Tuż po zabiegu pigment w skórze jest ciemniejszy. Po kilku dniach blednie nawet o 20-40%. Makijaż permanentny tak naprawdę obejmuje dwie wizyty, dlatego zalecana jest korekta, która pozwala nam dopełnić kolor, możemy go także ocieplić lub zimnić, co przedłuża trwałość makijażu.

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM: – nie pić kawy!!! – nie zażywać żadnych leków, szczególnie tych rozrzedzających krew

 

MICROBLADING zagęszczenie, stylizacja brwi 900 zł

BRWI PUDROWE, OMBRE, BRWI METODĄ CIENIA 900 zł

BRWI MICROBLADING + PUDER 1000 zł

USTA kontur +cieniowanie 900 zł

USTA wypełnienie kolorem 1000 zł

USTA ombre 1100 zł

USTA shine/3D 1200 zł

USTA Aquarel 1000 zł

KRESKA górna w lini rzęs 400 zł

KRESKA górna dekoracyjna 500 zł

KRESKA górna butterfly 550-800 zł

KRESKA dolna 200-300 zł

CENY KOREKTY MAKIJAŻU OD DNIA ZABIEGU:

Do 8 tygodni gratis

Do 6 miesięcy 40% ceny zabiegu

Do 12 miesięcy 50% ceny zabiegu

Do 18 miesięcy 70% ceny zabiegu

Do 24 miesięcy 90 % ceny zabiegu powyżej 24 miesięcy 100% ceny zabiegu