Makijaż permanentny

NATURALNY MAKIJAŻ PERMANENTNY

Zależy Ci na trwalszych metodach podkreślenia swojej urody niż codzienny makijaż czy henna? Chciałabyś, aby brwi miały zawsze idealny kształt i zawsze były wyraziste podkreślając Twoje oczy.

Makijaż permanentny jest to makijaż, który towarzyszyć Ci będzie przez kilka lat, także ważny jest dobór metody i pigmentu, dopasowany do skóry i urody.

BRWI OMBRE, BRWI PUDROWE – brwi w tej metodzie wykonuje się urządzeniem, dając efekt cienia. Brwi ombre charakteryzują się jaśniejszymi przodkami i górną linią brwi, gdzie pozostała część jest mocniej podkreślona. W efekcie brwi mimo, że wykonane są cieniem, są delikatne i subtelne. Brwi pudrowe tworzone są tzw. pixelami, dzięki którym, granica brwi jest rozpudrowana i stopniowo zanikająca. Obecna technika pigmentacji brwi urządzeniem zdecydowanie różni się od tej sprzed kilku lat. Uzyskujemy tu głębię koloru, tworząc wyraźniejszy i mocniejszy obraz brwi, ale efekt nie jest przerysowany, jest zbliżony do świeżej henny na skórze.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO to dla nas priorytet, dlatego pracujemy na produktach renomowanych firm. Pigmenty, na których pracujemy posiadają wszelkie wymagane certyfikaty jakości UE. Makijaż permanentny jest trwały od 2 do nawet 5 lat. Zależy to od czynników takich jak wiek, typ skóry, styl życia – np. częsta ekspozycja słoneczna, a także pielęgnacja po zabiegowa. Na trwałość makijażu wpływa również układ odpornościowy, który może potraktować pigment jako alergen i go pochłonąć. Dlatego po minimum miesiącu wykonywana jest korekta, dla dopieszczenia efektu.  Pigmentacja jest prawie bezbolesna i tak łagodna, że praktycznie brak jest podrażnień po zabiegu. W kilka dni po zabiegu naskórek równomiernie się złuszcza. Kształt brwi wyrysowujemy indywidualnie, po wcześniejszych pomiarach proporcji twarzy i po wysłuchaniu oczekiwań klientki, klienta. Indywidualnie dobieramy również barwnik, który dopasowujemy do typu urody i karnacji skóry.  Tuż po zabiegu pigment w skórze jest ciemniejszy. Po kilku dniach blednie nawet o 20-40%. Makijaż permanentny tak naprawdę obejmuje dwie wizyty, dlatego zalecana jest korekta, która pozwala nam dopełnić kolor, możemy go także ocieplić lub oziębić, co przedłuża trwałość makijażu.

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM: – nie pić kawy!!! – nie zażywać żadnych leków, szczególnie tych rozrzedzających krew

 

BRWI PUDROWE, OMBRE, BRWI METODĄ CIENIA 800 zł

 

CENY KOREKTY MAKIJAŻU OD DNIA ZABIEGU:

Do 8 tygodni 100 zł

Do 6 miesięcy 40% ceny zabiegu

Do 12 miesięcy 50% ceny zabiegu

Do 18 miesięcy 70% ceny zabiegu

Do 24 miesięcy 90 % ceny zabiegu powyżej 24 miesięcy 100% ceny zabiegu